Yazı Arşivimiz

Hakkımızda

2001 yılında İstanbul / Bulgurluda hizmet vermeye başlayan Tuna Sürücü Kursu trafiğe çıkmak için bilinçli ve başarılı öğrenciler yetiştirmeye devam ediyor. Başarılı kadromuz sayesinde teorik imtihan sonuçlarında %85 seviyelerinde direksiyon imtihan sonuçlarında %100 e yakın başarı sağladık.

Teorik dersler en iyi şekilde dizayn edilmiş 24 kişilik sınıflarda verilmektedir. 16 ders süren direksiyon eğitim programının 2 dersi simülatörde 14 dersi ise akan trafikte verilmektedir. Ayrıca Direksiyon çalışmalarında toplu çalışma yapılmamaktadır.

Sürücü Kursumuzun amacı adaylara gerek teorik gerekse direksiyon derslerinde en iyi eğitimi verebilmek, ve trafiğe gönül rahatlığıyla çıkabilmelerini sağlamaktır.

Sürücü Kursumuzda Trafik, İlkyardım, Motor, Trafik Adabı ve Direksiyon dersleri Milli Eğitim Bakanlığından onaylı, alanında tecrübeli, bu işe yıllarını vermiş değerli ve tümü üniversite mezunu olan eğitimciler tarafından verilmektedir.

Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır. Direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımızın tümü son model araçlardır.

Üsküdar da motosiklet direksiyon eğitimi veren tek kurum olan Sürücü Kursumuzda Sürücü belgesi programına iştirak etmeden, motosiklet direksiyon sürüş eğitimi alabilirsiniz.